Konfigurator w chmurze to usługa nie wymagająca ze strony Klienta posiadania serwera hostingowego. Koszty hostingu wliczone są w plan abonamentowy konfniguratora.
Read More
Tak, konfigurator Fifny można uruchomić na każdym serwisie www – nie musi to być nawet platforma e-commerce. Jeśli jednak masz już sklep online – zintegrujemy nasz konfigurator z Twoim e-sklepem bez problemu! Mamy integracje m.in. z: Magento, Shoper, Shopify, Drupal oraz Woocommerce.
Read More
Konfigurator w chmurze jest narzędziem, które możemy uruchomić na dowolnym systemie. Nie ma konieczności integrowania go z platformą e-commerce (chociaż jest to możliwe).
Read More
Okres próbny trwa pełne 30 dni kalendarzowych, liczonych od dnia uruchomienia usługi.
Read More
Konfigurator może mieć zastosowanie w szerokim spektrum branż. Konfiguratory Fifny działają już z sukcesami w branży reklamowej, odzieżowej, budowlanej, spożywczej, wyposażenia wnętrz i ta liczba stale rośnie – zatem tylko od Ciebie zależy gdzie i jak go wykorzystasz.
Read More
Tak, jest możliwość uzyskania dodatkowego wsparcia technicznego. Jest to traktowane jako odrębna usługa według indywidualnych ustaleń.
Read More

BIURO

  ul. Stobnicka 93
      60-480 Poznań
+48 601 377 781
  hello@fifny.com