Tak, jest możliwość uzyskania dodatkowego wsparcia technicznego. Jest to traktowane jako odrębna usługa według indywidualnych ustaleń.
Read More
Okres próbny trwa pełne 30 dni kalendarzowych, liczonych od dnia uruchomienia usługi.
Read More
Tak, konfigurator Fifny można uruchomić na każdym serwisie www – nie musi to być nawet platforma e-commerce. Jeśli jednak masz już sklep online – zintegrujemy nasz konfigurator z Twoim e-sklepem bez problemu! Mamy integracje m.in. z: Magento, Shoper, Shopify, Drupal oraz Woocommerce.
Read More
Konfigurator w chmurze to usługa nie wymagająca ze strony Klienta posiadania serwera hostingowego. Koszty hostingu wliczone są w plan abonamentowy konfniguratora.
Read More
Konfigurator w chmurze jest narzędziem, które możemy uruchomić na dowolnym systemie. Nie ma konieczności integrowania go z platformą e-commerce (chociaż jest to możliwe).
Read More
Konfigurator może mieć zastosowanie w szerokim spektrum branż. Konfiguratory Fifny działają już z sukcesami w branży reklamowej, odzieżowej, budowlanej, spożywczej, wyposażenia wnętrz i ta liczba stale rośnie – zatem tylko od Ciebie zależy gdzie i jak go wykorzystasz.
Read More

BIURO

  ul. Stobnicka 93
60-480 Poznań
+48 601 377 781
  hello@fifny.com