Szacunkowy czas na przeczytanie artykułu: 5 minut.

Dziś o personalizacji mówi się wiele. Coraz więcej o niej słyszymy, piszemy. Zyskuje na popularności zarówno w e-commerce, jak i w e-marketingu.

Nie chcemy już nosić takich samych ubrań, butów – jak inni. W dzisiejszych czasach chcemy być unikatowi, zarówno nasza bluzka, torebka jak i pendrive mają być inne, oryginale. Chcemy, aby ich kolor, wzór przemawiały zarówno do nas jak i do ludzi dookoła, aby zwracały uwagę. 

Konfiguratory produktów – to narzędzia, które pozwalają na stworzenie “unikatowych” produktów.

W takim celu powstały również Fifny Cloud Configurations – marka oferująca łatwe w użyciu konfiguratory produktów. Dzięki nim stworzymy spersonalizowane produkty, spełniające indywidualne potrzeby. Fifny Configurations wyróżniają m.in: indywidulne szablony, wsparacie techniczne, upload własnych zdjęć. 

W jaki sposób rozpocząć jeśli posiadasz sklep na platformie Prestashop?

Fifny Configurator są zintegrowane z różnymi platformami m.in z Prestashop, Magento, Shoper, Shopify, Drupal, Woocommerce i WordPress oraz… każdą stroną www. Integracja ta sprawia, że posiadając sklep na powyższych platformach, Twoja oferta może zostać wzbogacona o różne konfiguratory, które możesz wykorzystać sprzedażowo albo marketingowo. 

Jeśli Twój sklep posiada oprogramowanie Prestashop wtedy do wdrożenia konfiguratora możesz użyć jednej z 3 metod udostępniania: 

  • Kod javascript;
  • Link;
  • Inframe

Jeśli już wybrałeś odpowiednią metodę, wtedy wygenerowany kod należy wkleić w zawartość strony html.

Kod udostępniania konfiguratorów jest spójny z oprogramowaniem Prestashop.

W prosty i szybki sposób możesz zintegrować swój sklep z oferowanymi przez nas konfiguratorami. 

Reasumując konfiguratory w chmurze Fifny.com sprawią, że poszerzy się oferta Twojej firmy, stanie się ona atrakcyjniejsza dla Twoich Klientów. 

Dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zarówno konfiguratorów lub odnośnie ich integracji z poszczególnymi platformami handlowymi nie czekaj, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.

Zobacz powiązane